WURCE zaryczą w Załużu

15 IX 2009

evo

Już w najbliższy weekend rusza kolejna runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski tym razem na okazjonalnej trasie wyścigowej z Wujskiego do... Tyrawy Wołowskiej. Na trasie liczącej 4688 m zobaczymy już w dniach 19-20 września nie tylko polskich kierowców.Tym razem do rywalizacji staną również zawodnicy walczący o punkty w Mistrzostwach Słowacji oraz FIA Central European Zone Trophy.

Polska lista zgłoszeń (*pdf)

Na prowizorycznej liście zgłoszeń opublikowanej przez Automobilklub Małopolski widnieje 62 zawodników z GSMP na czele z Mariuszem Stecem, Markiem Nygą oraz powracającym do rywalizacji Tomkiem Mikołajczykiem. O punkty w generalce powalczy również obecnie czwarty Tomasz Myszkier. Niestety zabraknie Pawła Dytko, który ostatnio zamienił samochód wyścigowy na lekkoatletyczne trampki i w zeszły weekend brał udział we Wrocławskim maratonie zajmując 1500 miejsce na 2 tysiące uczestników.

Zagraniczna lista zgłoszeń (*pdf)

Z zagranicznych gwiazd podczas XIII i XIV rundy GSMP zobaczymy dobrze znanego polskim kibicom Martina Koisa w swoim Fordzie Focusie WRC, Igora Drotara w Octavii WRC oraz po raz pierwszy od kilku lat samochód kategorii II formułę Opel Lotus  Andreja Krajci. Na tyrasie nie zabraknie Mistrza Europy w grupie N Petera Jureny, który na pewno będzie chciał się zrewanżować Markowi Nydze za przegraną podczas wyścigu w Słowackich Banovcach.

Patrząc na listę zgłoszeń nie zabraknie na pewno wielkich emocji i rywalizacji Polsko-Słowackiej już w najbliższy weekend.

Zapraszamy wszystkich kibiców do uczestniczenia w tym nie codziennym wydarzeniu. Na pewno będziemy z naszymi kamerami bacznie śledzili poczynania naszych górali i w relacji z zawodów, która ukaże się już 27 września przekażemy wam pełne sprawozdanie z tych jakże ciekawych zawodów.

Powrót
Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SPONSORZY MotoOrkiestra 2010

 

PUNKTACJA GSMP
GENERALKA N
1 .Mariusz Stec 210
2. MarekNyga166
3. Paweł Dytko 119
4. Tomasz Myszkier 105
5. Grzegorz Duda 89
6. Stefan Karnabal 63
7. Marcin Bełtowski 49
8. Maciej Dominiak 48
9. Tomasz Mikołajczyk 35
10. Mariusz Łoś 34

 

1. Marek NYGA 227
2. Tomasz MYSZKIER 172
3. Stefan KARNABAL 121
4. Szymon PIĘKOŚ 102
5.
Wojciech Bełtowski 84
6.
Janusz JANIA 69
7. Janusz SZAFRANIEC 40
8. Paweł DYTKO 35
9. Andrzej LIPSKI 32
10. Michał MATUSZYK 32

 

 
PARAMETRY


TAPETYMAREK NYGA 2009 - Wszystkie Prawa Zatrzeżone