Marek Nyga i Dorota Gardias na KAROWEJ

04 XII 2009
MD

Marek Nyga i Dorota Gardias na Karowej!

Wielkimi krokami zbliża się 47. Rajd Barbórka w który wystartuje także Marek Nyga  z pilotem  Jackiem Spentanym samochodem Mitsubishi Lancer  Evo IX.  Z tej okazji przygotowano także niezwykłą atrakcję, nie tylko dla fanów sportów motorowych. Będzie nią specjalna przejażdżka zaplanowana w trakcie Kryterium Asów na ulicy Karowej. Na fotelu pilota miejsce Jacka Spentanego zajmie Dorota Gardias. Popularna prezenterka telewizyjna i triumfatorka  IX edycji „Tańca z gwiazdami” zadebiutuje w nowej roli i to od razu na najsłynniejszym odcinku specjalnym polskich rajdów.
- Pomysł zrodził się spontanicznie, podobnie zresztą jak ubiegłotygodniowy kurs jazdy, który zorganizował dla mnie Marek Nyga na torze „Kielce”. Pod względem sportowym, ostatnie miesiące są dla mnie bardzo intensywne, a równocześnie niezwykle interesujące. Miałam okazję po raz pierwszy jeździć na nartach wodnych, skoczyć na spadochronie, spróbować swych sił za kierownicą sportowych samochodów, a teraz zadebiutuję w roli pilota i to na legendarnej Karowej. Dla mnie to fantastyczne przeżycie i co tu ukrywać- spełnienie marzeń. Zawsze fascynowały mnie szybkie samochody, ale wydawało mi się, że nigdy nie uda mi przyzwyczaić do takich prędkości. Tymczasem jazdy z Markiem pokazały, że nie tylko mogę nauczyć się lepiej prowadzić samochód, ale także się nie bać. Już się nie mogę doczekać przejażdżki na Karowej i mam nadzieję, że nie będzie to moja ostatnia przygoda z rajdami – tłumaczy Dorota Gardias.
Pierwszy trening pani Dorota ma już za sobą. W czwartek, przy okazji spotkania z przedstawicielami mediów na autodromie w Legionowie, Marek Nyga zorganizował co-drive, podczas którego najdłużej jeździł właśnie z Dorotą Gardias. Podobno „nowy pilot” się sprawdził, o czym kibice przekonają się już w najbliższą sobotę na Karowej!
  

Powrót
Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SPONSORZY MotoOrkiestra 2010

 

PUNKTACJA GSMP
GENERALKA N
1 .Mariusz Stec 210
2. MarekNyga166
3. Paweł Dytko 119
4. Tomasz Myszkier 105
5. Grzegorz Duda 89
6. Stefan Karnabal 63
7. Marcin Bełtowski 49
8. Maciej Dominiak 48
9. Tomasz Mikołajczyk 35
10. Mariusz Łoś 34

 

1. Marek NYGA 227
2. Tomasz MYSZKIER 172
3. Stefan KARNABAL 121
4. Szymon PIĘKOŚ 102
5.
Wojciech Bełtowski 84
6.
Janusz JANIA 69
7. Janusz SZAFRANIEC 40
8. Paweł DYTKO 35
9. Andrzej LIPSKI 32
10. Michał MATUSZYK 32

 

 
PARAMETRY


TAPETYMAREK NYGA 2009 - Wszystkie Prawa Zatrzeżone